Představení podzimní a zimní kolekce 2020

Podzimní a zimní kolekce COS 2020 je zaměřena na životní prostředí, ať už to přírodní, nebo to vytvořené člověkem, a současně zapojuje technologie za účelem uvědomění si času. Inovativní postupy a tradiční techniky vytvářejí kolekci, která redefinuje klasiku a věnuje se přetrvávajícímu stylu a nadčasovosti.

blank

Kolekce přináší přehodnocení původních materiálů díky objevování odpovědně vyráběných látek se zvláštní pozorností věnované znovuvyužití a recyklaci. Plastům v našich oceánech je tak dána druhá šance; lahve a rybářské sítě jsou přetaveny na jemnou přízi a jsou protkány nezpracovanými lněnými a organickými papírovými vlákny, která tak posouvají hranice zpracování materiálu.

blank

Sezónní paleta představuje zajímavý mix tlumených neutrálních barev. Základem kolekce je krémová, béžová a odstíny šedé, které doplňují kontrast elektrizující modré, teplé oranžové, světle žluté a borovicově zelené.

blank

Dámskou kolekci letos charakterizují linie klasických oblekových střihů, postavených do protikladu přirozeně splývavých sukní. Výstřihy a ramena jsou pojaty asymetricky, vytvářejí nové neočekávané siluety s bohatou a rozmanitou strukturou. Inovaci představuje na teplo citlivá látka, která v chladném počasí mění vzory.

blank

Moderně pojaté a čisté pánské střihy jsou inspirovány perspektivou a architekturou, tradiční a současné hodnoty se kloubí v klasickém bílém triku. Transparentní recyklovaná nylonová košile v oranžových odstínech vdechuje modernímu šatníku nový život. Dokonale střižený kabát z vlny a recyklovaného nylonu má volný střih a současně utilitární kapsy s víceúčelovým využitím. Kožená bunda a oversize hrubý vlněný kabát představují rozšířené proporce.

blank

Základní kolekce je doplněna řadou eklektických a nečekaných doplňků. Víceúčelové kožené tašky jsou vyráběny za využití zero waste techniky skladů, zatímco další kožené doplňky jsou vyrobeny pomocí vycpávek a ochranných vlastností, zakončeny odolným, recyklovaným páskem. Recyklovaný nylon je použit na odlehčených kabelkách čistého minimalistického designu. Klasické boty jsou v novém provedení z nepochromované kůže a průsvitné podpatky jim dodávají osobitý vzhled. Klasické šperky ve stříbrném provedení mají jemný, ale výrazný styl.

COSPODZIMNÍ A ZIMNÍ KOLEKCE 2020