GOLDBERGH slaví 10 let a představuje limitovanou kolekci

Lyžařský ráj David Sport představuje zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i řada módních osobností. 

Značka GOLDBERGH pochází z Nizozemska a letos slaví 10. výročí. Její modely se vyznačují jednoduchým, moderním stylem a v kolekci je nejen lyžařská móda, ale i oblečení na fitness a do města, například skvělé zimní kabáty, které až do jara nebudete chtít sundat. 

GOLDBERGH LIMITOVANÁ ZIMNÍ KOLEKCE

Kromě oblíbené černé, bílé a červené barvy jsou letošním trendem zvířecí potisky, které se budou objevovat i v lyžařské kolekci, a metalická zlatá, jejíž odlesky se dokonale odráží nejen od bílého sněhu, ale prosvítí i šedivé zimní dny ve městě. Na sjezdovce i na apres-ski se skvěle vyjímají i výrazné neonové barvy, které v kolekci Goldbergh nemohou chybět.

Na oslavu 10. výročí letos značka představuje i limitovanou pánskou kolekci a speciální kolekci Moon Boots, které dokonale doladí každý outfit.

GOLDBERGH LIMITOVANÁ ZIMNÍ KOLEKCE

Oblečení i doplňky značky GOLDBERGH seženete v prodejnách David Sport i online na: www.davidsport.cz

RESERVED KOLEKCE ATHLEISURE

RESERVED kolekce Athleisure

Reserved: přípravy na jaro Reserved přináší jarní produktovou inspiraci s trendy kolekcí Athleisure.
VAN GRAAF - TRANSPARENTNOST

VAN GRAAF – TRANSPARENTNOST

V A N G R A A F - TRANSPARENTNOST Ačkoliv za okny zatím leží sníh a nic nenaznačuje, že by z něho v nejbližší době měly vykouknout první sněženky, je to ten správný čas k zamyšlení se nad novým jarním outfitemAni tuto sezónu návrháři nezapomněli na jednu z hlavních...
RESERVED KOLEKCE AGE OF AQUARIUS

Reserved Kolekce Age of Aquarius

Reserved vítá rok 2021 plný naděje a nových začátků kolekcí Age of Aquarius Vstup do nového roku přináší naději, nová předsevzetí, ale také v nás vyvolává zvědavost o naší budoucnosti plné snů a krásných vizí. Nová kolekce Reserved je právě taková. Na jedné straně...
10. výročíGOLDBERGHLIMITOVANÁ ZIMNÍ KOLEKCELuxusní módaMódaMóda GoldberghZimní móda