LOUIS VUITTON

pánská kolekce: konfekce, kožené zboží, doplňky, dárky

blank

Kožené zboží
Capsule kolekce ikonických pánských tašek Gaston Labels, Reverse Monogram Eclipse a Damier Graphite Utility tvoří jádro nabídky koženého zboží. Dokonalé řemeslné zpracování a praktičnost uspokojí všechny potřeby moderního životního stylu. Ať už se jedná o messenger nebo batoh, každá taška je navržena pro aktivního muže, který tráví spoustu času na cestách.

Doplňky
Nabídka doplňků je oslavou kultovního vzoru Monogram. Najdeme ho na klasických kouscích, jako například jsou pásky z teletiny, ale i jako ikonický „podpis“ na slunečních brýlích LV Ash a LV Catch Round. Monogram lze nosit i na masívním řetězu kolem krku nebo na zápěstí. Jako novinku aktuální sezony Louis Vuitton představuje duhovou verzi, která reflektuje charakteristické barvy kolekcí návrháře Virgila Abloha.

blank

Konfekce ready-to-wear
Kousky z návrhářské dílny Virgila Abloha, uměleckého ředitele pánských kolekcí Louis Vuitton, ilustrují všestrannost a praktičnost oblečení této značky – například oboustranný, klasicky střižený kabát ze směsi vlny a hedvábí se vzorem Camo Monogram. Milovníky klasiky potěší třeba kašmírový svetr s kulatým výstřihem, který se nabízí v několika barevných variantách.

Boty
Kolekce bot vzdává hold sportovní obuvi, která se stala novou klasikou pánského šatníku, s variantou pro každou příležitost. Klasický bílý pár s jemným šedým koženým lemem se vzorem Monogram kontrastuje s černým lesklým motivem Monogram Rivoli nebo modelem Run Away Pulse – moderní sportovní bota je konstantou elegantního, ale stále neformálního stylu.

blank

Hodinky
Tambour Horizon je unikátní model chytrých propojených hodinek, které dokonale ztělesňují ducha cestování v tradici značky Louis Vuitton, její řemeslnou kvalitu a kreativitu. Hodinky disponují krokoměrem, předpovědí počasí a indikátorem kvality ovzduší – Tambour Horizon jsou chytrý a praktický doplněk, který – díky bezpočtu možností personalizace – odráží osobní styl svého nositele.

Originální dárky
Švihadla, činky, stolní tenis nebo golfové hole… protože sport hraje stále důležitější roli v životě muže. Louis Vuitton nabízí produkty pro životní styl, z nichž se stávají luxusní předměty.

Takový dárek si okamžitě získá muže se sportovním duchem – aktivní sportovce i ty, kteří se snaží začít!

LOUIS VUITTONPÁNSKÁ KOLEKCE