HELLO, YOU! Kolekce ORSAY léto 2020

Prázdniny už klepou na dveře…Venku se konečně začíná pořádně oteplovat. V Orsay si to uvědomujeme, a proto jsme připravili tipy plné prázdninových inspirací. Hello, you! – právě tímto oficiálním sloganem Vás značka vítá a chce, abyste se ponořila do těch nejlepších letních inspirací.

blank

Všechno, co je spojeno s létem můžete najít v letošní kolekci. Fotografie ke kampani vznikly v prosluněném Řecku. Návrháři se rozhodli přenést letní inspiraci na látky a střihy. Všechny emoce, které máme spojené s bezstarostným odpočinkem – pocit lehkosti, svoboda a dynamika, našle své uplatnění v kolekci. Snadno si lze všimnout romantického dua boho prvků s nejrůznějšími květinovými prvky. V této sezóně flora rozkvétá na látkách více než kdy jindy. Nechybí ani saka, košile nebo kalhoty typu capri – tedy nadčasová a klasická elegance, která v této sezóně kraluje díky precizním střihům a sytým barvám. Takové kombinace se nejčastěji pojí se sluncem, dovolenou a oživením našich outfitů. Značka opět navrhlé také limitovanou svatební kolekci – s dvěma šaty pro nevěsty a tipy pro družičky a svatební hosty.

blank

Nejnovější kolekce značky Orsay je škála těch nejmódnějších trendů, nadčasové klasiky, ženského boho stylu a nejkrásnějších doplňků pro naprosto všechny příležitosti. Díky tak širokému sortimentu najde každá žena něco pro sebe. Přivítat léto v nejlepším stylu bude tak snadné.

Orsay