RESERVED uvádí jarní dámskou kolekci 2022

Na jedné straně nádech nostalgie, na straně druhé moderní realita. V nové kolekci se Reserved vrací zpět k tradici, ale zároveň se nebojí technologicky experimentovat. Jarní kolekce spojuje dva světy a kontrastní fenomény, které se společně mísí v hypnotizujícím stylu.

Klíčovým prvkem jarní kolekce Reserved je prolínání různých stylů, trendů až dokonce světů. Skutečný prostor se setkává s virtuálním, kovové povrchy s háčkovanými úplety. Dokonce i mramorovaný vzor, charakteristický pro tradiční florentský papír, prošel proměnou, aby mohl být použit jak na šatech, tak na LED tabulích jako pozadí této mimořádné kolekce. Designéři Reserved se inspirovali módním stylem Y2K, charakteristickým pro přelom tisíciletí. Tehdy – nesmyslné a dost naivní. Dnes – modernizované, bez zbytečných prvků, vážnější a blíže k high fashion.

RESERVED jarní dámská kolekce 2022

V kolekci nechybí asymetrické šaty na ramínka, krátké topy a košile se zavazováním nad pasem. Nechybí ani džínové komplety – například doplněné krátkou korzetovou vestou zapínanou na háčky – nebo třpytivé kabáty, kalhoty a bundy z umělé kůže. Kolekce vyzařuje klid, který ještě podtrhují „meditativní” vzory. Barvy na látkách a úpletech splývají, jako u výše zmíněného mramoru, který přináší efekt rozlité, nepřesně namíchané barvy nebo v přechodech, které tvoří nepravidelné klikaté nebo zaoblené velké skvrny.

RESERVED jarní dámská kolekce 2022

Kolekci doprovázejí výrazné doplňky: řasené kabelky v červené a tmavě modré barvě, kšiltovka a sandály z froté, kabelky „baguette” na krátkém řetízku typické pro Y2K nebo těžké boty, které jsou hybridem mokasín a kozaček.

Velkou roli tu hrají také materiály. Najdeme tu háčkované kousky kombinující různé veselé barvy přes metalické, získávané stříbrnou nití, až po holografické v podobě fólie pokrývající materiál žlutých šatů z kolekce. Pletené vazby zase překvapí vedle hladké umělé kůže.  Celkově byly materiály vybrány tak, aby působily digitálním dojmem. Najednou se nereálné potkává s hmatatelným a je na každém jakou možnost zvolí.

RESERVED jarní dámská kolekce 2022

Fotografie kolekce pořídil Mateusz Stankiewicz. Poutavá scenérie, kterou připravila Ania Witko, tvořená z LED světel z obrazovek navíc zdůrazňuje neskutečnou atmosféru projektů. Je to hra světel, barev a vzorů, které nám přináší na mysl otázku, zda to, co vidíme, je skutečné, nebo je to jen součást naší představivosti.

Kolekce je dostupná v obchodech i online.

Udílení cen „ABOUT YOU 2022"

Udílení cen „ABOUT YOU 2022″

Udílení cen „ABOUT YOU 2022": Představujeme vítěze Ceny ABOUT YOU zažily včera večer svou mezinárodní premiéru a poprvé se uskutečnily v Miláně, metropoli módy. Jedinečnou show udílení cen s důrazem na sféru sociálních sítí moderovala NikkieTutorials, která předala...
RESERVED představuje hlavní letní kolekci

RESERVED představuje hlavní letní kolekci

RESERVED představuje hlavní letní kolekci plnou kontrastů, které se přitahují Na jedné straně klasické nadčasové střihy a hladké textury. Na druhé straně moderní výřezy, volány a neskutečné, digitálně vytvořené potisky. Vše v odstínech letních sorbetů. Tóny malinové,...
Udílení cen ABOUT YOU 2022

Udílení cen ABOUT YOU 2022

Udílení cen „ABOUT YOU 2022": Právě teď začíná hlasování a zde jsou nominovaní uchazeči  Dne 26. května 2022 společnost ABOUT YOU udělí ABOUT YOU Awards a ocení nejvlivnější evropské digitální tvůrce. 1 500 hostů a mezinárodních VIP bude přímo na místě v Miláně,...
Jarní dámská kolekceMódaReservedRESERVED jarní dámská kolekce 2022