Reserved představuje novou řadu oblečení určenou pro novorozence

Pastelové tóny nám připomínají něžnost a veselost v srdcích miminek, která jsou neustále v pohybu. S řadou oblečení Reserved Kids je nová sezóna zahájena ve veselém a pohodovém stylu, nejlépe v mikině a hebkém body. Řekněte ne nevýrazným tónům šedi! Reserved Kids nyní nabízí oblečení pro všechny věkové skupiny: kojence, předškoláky i děti školního věku. Vždy na míru jejich touhám a potřebám.

RESERVED PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU OBLEČENÍ PRO NOVOROZENCE

Kolekce Reserved Kids uklidňuje naši roztržitou mysl a hektický životní styl a nabízí kolekci konzistentních barev, postavených na jemných tlumených odstínech. Jaké to má výhody? Vysněný pořádek ve skříni a snadné kombinování kousků capsule kolekce pro různé outfity: na procházku, převalování se na dece i na spaní. Body, měkké legíny a mikiny jsou vyrobeny z úpletu z organické bavlny – někdy s přidanými elastickými vlákny, což je pro miminka v pohybu skvělá zpráva. A vzhůru na cestu!

RESERVED PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU OBLEČENÍ PRO NOVOROZENCE

Další velké plus této kolekce je možnost koupit si některé kousky rovnou v setech. V nabídce je například balení po dvou nebo po pěti kusech těch nejpohodlnějších body v jemných odstínech, jako je krémová, světle růžová, modrá nebo šalvějová, a samozřejmě nechybí ani vzory. A je toho víc! Kolekce Newborn obsahuje speciální sety pro chlapečky a holčičky s perfektně vyladěnými outfity. Jako je roztomilé body s límečkem, legínami a čelenkou, vše z organické bavlny, která je šetrná k jemné pokožce novorozence. Střihy, detaily a použité materiály jsou zvoleny tak, aby byly vhodné a příjemné pro děti a zároveň usnadňovaly život rodičům (čtěte: hravé oblékání a svlékání). Připravené outfity, sladěné barvy a snadno kombinovatelné kousky mají pro rodiče cenu zlata.

RESERVED PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU OBLEČENÍ PRO NOVOROZENCE

Kolekce Reserved Kids je dostupná pouze online.

VEUVE CLICQUOT SE ZNAČKOU TRENDY BAREVNÝCH PLÁŠTĚNEK K-WAY®

Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

Spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY® V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou...
SUMMER SPLASH POP-UP BY ANNA REKUA

SUMMER SPLASH POP-UP by ANNA REKUA

SUMMER SPLASH POP-UP by ANNA REKUA
KENDALL JENNER PRO ABOUT YOU

Kendall Jenner pro ABOUT YOU

ABOUT YOU spouští svůj první drop s Kendall Jenner Dne 25. července 2021 představil internetový obchod s módou ABOUT YOU svůj první drop ve spolupráci s Kendall Jenner, jednou z nejvýraznějších a nejslavnějších celebrit a módních ikon světa. Tento drop přinesl celkem...
MódaReserved