Reserved uvádí novou capsule kolekci Re.Design s názvem Togetherness

Praha, 21. října 2020 – Reserved představuje nejnovější limitovanou kolekci Re.Design, která odráží současné módní trendy. Tentokrát namísto dvou samostatných kampaní pro muže a ženy, značka uvedla pouze jednu společnou pod názvem „Togetherness“. Vždyť móda je pro každého.

Autorem nejnovější kampaně je Bartek Wieczorek, který také fotografoval několik předchozích kolekcí Re.Design. Místo rozdělení na dvě kampaně se tentokrát rozhodl ukázat sílu a emoce, které doprovázející pocit jednotnosti skupiny. A to i v kontextu módy. Sdílené zážitky nás obohacují a otevírají světu.

blank

New feminity (tedy tzv. Moderní ženskost) je trend, který ovládl přehlídková mola po celém světě, a najdeme ho také v nejnovější kolekci Re.Design pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Současná „moderní ženskost“ je plná elegance, důrazu na jednoduché střihy a inspirace ze slavného stylu 90. let, který se stal kultovním i díky supermodelkám a legendárním módním fotografům. Současní designéři se stále touží inspirovat tímto trendem, ale ukazují ho v nové moderní podobě. „Nadčasovost“ je klíčové slovo, které používají tvůrci nové klasiky.

blank

Proto v nově uvedené kolekci, dosud nejelegantnější edici Re.Design, najdete siluety s odvážně odhalenými rameny nebo zády a zvýrazněným pasem. Co se v této kolekci počítá, jsou detaily a jednoduchá estetika. Šikovně odkryté (nebo spíše zakryté) tělo je více poutavé než vyzývavá nahota. Smyslnost jako z budoáru neznamenají jen saténové šaty připomínající spodničku, ale také sofistikované obleky, saténový kabát s tenkým opaskem, crop top s kalhotami s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. V kolekci najdete také odvážný set posetý flitry, který lze libovolně kombinovat s dalšími prvky. V kolekci nechybí ani doplňky – kožené rukavice, bižuterie se štrasem a vlněné šály.

blank
blank

Na první pohled vypadá barevná paleta spíše jednobarevně. Vedení se ujímá černá – elegantní, smyslná a vždy módní, a to bez ohledu na sezónu nebo aktuální trendy. Tuto barvu doplňují jemné odstíny béžové a výrazné modré, stejně jako klasické stříbrné a luxusní zlaté. Textura tkanin je důležitá – drsnost lesklých flitrů, hladkost hedvábí a saténu, jemnost kůže nebo drsnost vlny.

Oblečení a doplňky znové kolekce Re.Design od RESERVED pro podzim 2020 je k dispozici jen online na www.reserved.com.

KENDALL JENNER PRO ABOUT YOU

Kendall Jenner pro ABOUT YOU

ABOUT YOU spouští svůj první drop s Kendall Jenner Dne 25. července 2021 představil internetový obchod s módou ABOUT YOU svůj první drop ve spolupráci s Kendall Jenner, jednou z nejvýraznějších a nejslavnějších celebrit a módních ikon světa. Tento drop přinesl celkem...
PLAVKY ANNA REKUA

PLAVKY ANNA REKUA

HOT SUMMER - ANNA REKUA PLAVKY
BEN CRISTOVAO VE SPOLUPRÁCI S ABOUT YOU

Ben Cristovao ve spolupráci s ABOUT YOU

Ben Cristovao představuje první capsule kolekci ve spolupráci s ABOUT YOU „Jde o moji první zkušenost s tvořením kolekce. S Laurentem, který kolekci kreativně vedl, a celým týmem ABOUT YOU jsme si rychle sedli a spolupráci jsem si opravdu užil. Jsem nadšený z toho,...
ReservedRESERVED kolekce CAPSULETogetherness