ABOUT YOU VÁLÍ

Společnost ABOUT YOU je hrdá na to, že má 1 milion zákazníků, a k této příležitosti připravila speciální a kreativní koncept kampaně: V březnu on-line obchod s módou www.aboutyou.cz požádal své zákazníky, aby nahráli kreativní videa vlastní výroby ukazující, proč mají rádi ABOUT YOU, a získali tak možnost vyhrát 250.000 Kč. Bylo vybráno 10 vítězů a jejich videa byla použita k různým marketingovým účelům, včetně televizního spotu pro květnovou kampaň oslavující výsledky ABOUT YOU.

ABOUT YOU SLAVÍ 1 MILION ZÁKAZNÍKŮ V ČR
ABOUT YOU SLAVÍ 1 MILION ZÁKAZNÍKŮ V ČR

Po dvou velmi úspěšných kampaních, které společnost ABOUT YOU realizovala, chtěla ještě jednou oslavit svůj úspěch na českém trhu, neboť dosáhla dalšího milníku v podobě 1 milionu aktivních zákazníků, což představuje téměř 10 % populace České republiky. Všichni byli vyzváni, aby nahráli kreativní videa ukazující, co se jim na ABOUT YOU líbí a proč jsou z této značky nadšení. Každý účastník obdržel kupon s 50% slevou na vše. Deset z celkového počtu obdržených 33 000 videí bylo vybráno do druhé fáze masivní televizní kampaně, která začala 1. května.

ABOUT YOU SLAVÍ 1 MILION ZÁKAZNÍKŮ V ČR

„Skutečnost, že nám již desetina obyvatel České republiky důvěřuje a stala se aktivními zákazníky, je rozhodně potřeba oslavit. A právě k tomuto účelu slouží naše nová kampaň. Nejdůležitější pro nás bylo, aby se právě tito aktivní zákazníci stali středobodem celé kampaně. Nejde jen o to je zapojit, ale také jim dát příležitost, aby se vyjádřili,” vysvětluje Femke Bohling, ředitelka značky a reklamy v ABOUT YOU.

Tento kreativní koncept má nejen pozitivní vliv na image značky, ale také velmi důvěryhodným způsobem ukazuje vnímání a hodnotu tohoto on-line obchodu s módou v České republice. Rozdělením kampaně do dvou fází společnost ABOUT YOU zkombinovala velmi nativní přístup v první fázi, kdy se lidé zapojovali do soutěže, a naopak velmi aktivizační přístup ve druhé fázi o dva měsíce později se zaměřením na získání nových zákazníků a přesvědčení zbývajících 90 % obyvatel k tomu, aby ABOUT YOU vyzkoušeli.

ABOUT YOU SLAVÍ 1 MILION ZÁKAZNÍKŮ V ČR

Společnost ABOUT YOU dokázala v první fázi přivést na speciální stránku kampaně www.aboutyou-vali.cz více než 500 000 návštěvníků, z toho více než 33 000 zákazníků nahrálo svá originální videa ukazující, jak si značky ABOUT YOU cení. Kreativní tým společnosti ABOUT YOU z nahraných příspěvků vybral nejvtipnější, nejbláznivější, nejkreativnější nebo nejdojemnější videa, která se rovněž stanou součástí televizní kampaně začínající v květnu. První průzkum trhu odhalil, že tento on-line průkopník oslovil v České republice více než 19 % osob ve věkové skupině od 16 do 24 let, zejména pak mladé ženy. Kampaň je podporována více než 40 influencery, jako jsou Martin Carev, Ewa Farna, Veronika Arichteva, Dominika Šťovíčková (@mamadomisha), Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten), Martina Pártlová, Anna Kadeřávková nebo @shpreem a @helly.elli, kteří soutěž propagují na Instagramu a TikToku.

Společnost ABOUT YOU vstoupila na český trh v roce 2018 s velmi silnou kampaní s upoutávkami, po kterých následovalo oficiální velké uvedení na trh, a od té doby se stala nejdůležitější módní platformou v zemi. Vzhledem k úspěchu kampaně ABOUT YOU VÁLÍ se plánuje využití tohoto konceptu i na dalších trzích.

RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021

Reserved Lookbook Summer 2021

Nalaďte se na léto s novou kolekcí Reserved Lookbook Summer 2021 Nejnovější kolekce značky Reserved zdůrazňuje klíčové trendy letní sezóny. Móda s prvky „Arts & Crafts", inspirovaná ruční výrobou a řemesly, kterou můžeme v poslední době spatřit na světových...
GOLDBERGH FITNESS KOLEKCE + KOLEKCE PLAVEK

GOLDBERGH FITNESS KOLEKCE + KOLEKCE PLAVEK

GOLDBERGH PŘEDSTAVUJE FITNESS KOLEKCI A POPRVÉ I PLAVKY Oblíbená značka sportovního oblečení Goldbergh představuje novou fitness kolekci, ve které jsou letos poprvé i plavky. Pokud potřebujete motivaci na cvičení a už se chystáte do plavek, udělejte si radost a...
RESERVED KOLEKCE PLAVEK A DOPLŇKŮ

RESERVED Kolekce plavek a doplňků

S Reserved k vodě Reserved naděluje dávku inspirace letní módy k vody.
1 milionABOUT YOUABOUT YOU SLAVÍ 1 MILION ZÁKAZNÍKŮ V ČRMóda