Ciao Spritz, nový osvěžující drink

Novinka, která by neměla zůstat utajena těm, kteří milují kvalitní nápoje. Originální, osvěžující a lahodný drink Ciao Spritz je vyroben podle původní receptury z hroznů odrůdy Glera doplněné přírodními bylinnými aromaty. Díky složení z nejkvalitnějších přísad tento stoprocentně italský aperitiv rozvine ihned po otevření dokonalou a plnou hořkosladkou chuť, kterou můžete umocnit několika kostkami ledu, plátkem pomeranče nebo olivou.

Ciao Spritz a led. Nic víc!

Drink CiaoSpritz je namíchán z nejvybranějších přísad v ideálním poměru přímo v lahvi tak, že jej stačí pouze vychladit, otevřít a podávat. Nemusíte přidávat žádné další přísady, a přesto si užijete požitek z chuťově vynikajícího koktejlu.

Pozvěte přátele nebo si vychutnejte romantické posezení ve dvou se sklenicí naplněnou lahodným drinkem CiaoSpritz. Jeho oranžová barva s odlesky slunečních paprsků v kombinaci s elegantní chutí hořkosladkých tónů a tropickým ovocným aroma přispěje k příjemné a nezapomenutelné atmosféře nejen slunečných dnů.

Koktejl s dlouhou historií

Historie Spritzu se začala psát v 19. století během období habsburské nadvlády v Benátsku. Tehdejším zvykem bylo dát si před jídlem skleničku prosecca s likérem bitter. Vojákům a diplomatům habsburské říše vadil vysoký obsah alkoholu v místních vínech a proto se dožadovali jeho ředění. Při zvolání „Spritzen“ hostinský jejich víno naředil vodou nebo likérem bitter. Ve dvacátém století se rozšířilo používání sodové vody, což dalo vzniknout receptu na koktejl Spritz. Voda s bublinkami přidala do té doby neperlivému náboji tu správnou jiskru.

obsah alkoholu: 6,8%

Zdroj: PETRARKA PR, ciaospritz.com