Trendy pro každou mámu

Kolekce značky RESERVED pro nadcházející období jaro- léto nabízí také kousky pro těhotné ženy a maminky. Móda by měla být inkluzivní. Značka se proto rozhodla touto kolekcí podpořit všechny maminky a zdůraznit jejich přirozenou krásu. Tato kolekce, zpečlivě vybraných materiálů, byla inspirována těmi nejnovějšími trendy.

Není podstatné, jestli chce být budoucí maminka stále profesionálně aktivní nebo raději chce trávit tento čas odpočinkem a přípravou na tuto novou výjimečnou roli. Nejnovější kolekce #ReservedForMum řeší všechny tyto i další potřeby. Značka, jež je součástí rodinného podniku, si přeje být blízko ke svým zákazníkům i v takto důležité okamžiky jejich života.

Tato capsule kolekce není jen o jednoduchém střihu módních kousků a jemných barvách. Díky promyšlenému designu trenčkotu nebo zavinovacích šatů je možné oblečení nosit po celou dobu těhotenství. Kousky této kolekce jsou především pohodlné, ale všechny outfity budou skvěle fungovat i mimo domov. Součástí kolekce jsou také jarní šaty s 3/4 rukávem v neformálním stylu, rolák nebo dlouhé kardigany. Pohodlné džíny či dokonce vršky v kimono stylu zalichotí v kombinaci s úzkou sukní každé ženě. Delší oversized šaty s volánkem jsou skvělou volbou nejen do teplých letních měsíců. V kolekci samozřejmě nechybí ani doplňky jako jsou módní mokasíny, boty sotevřenou patou typu „mules“, páskové sandály na podpatku, bílé tenisky nebo vaky s texturou krokodýlí kůže. Kromě klasických odstínů bílé, černé a béžové nabízí kolekce také výraznější barvy, jako je karmínově červená, purpurová, fuchsiová nebo khaki.

Při přípravě kolekce #ReservedForMum si designéři této značky vybírali materiály, které jsou lehké a příjemné na dotek, antialergenní a vyráběné podle principů udržitelné módy. Mezi zvolenými materiály najdete mimo jiné například organickou bavlna, která je získána z geneticky nemodifikovaných semen bez použití pesticidů nebo hnojiv, a Lenzing TM Modal, vyrobený z bukového dřeva (absorbuje vodu o 50% účinněji než bavlna a nesráží se) nebo také ekologickou náhradu za tradiční viskózu zvaná Lenzing TM EcoVero TM, která se získává v důsledku uzavřeného procesu z eukalyptu, bukového a smrkového dřeva. Mezi další použité materiály patří rozložitelná organická tkanina, která chladí během příliš horkého počasí, jakož i recyklovaný polyester z PET lahví (Repreve ® vlákno patentované v roce 2007 snižuje spotřebu elektrické energie o 45% a spotřebu vody o 20% a také snižuje emise skleníkových plynů o více než 30%) a samozřejmě také Tencel TM, tento extrémně odolný materiál, který je však šetrný k pokožce a také biologicky rozložitelný, poskytuje při nošení mimořádné pohodlí.

#ReservedForMum oblečení je k dispozici na www.reserved.com

KOLEKCE PRO MAMINKYReservedŠperky