Sladká chuť na jazyku a nastartovaný metabolismus s ořechovými Supercreams Blendea  

Ořechová másla nejsou už dlouho pro milovníky zdravé a chutné výživy neznámým pojmem. Česká značka Blendea je jako první, a zatím jediná, nyní povýšila na další úroveň. Velmi lahodné krémy z ořechů doplnila o vybrané superpotraviny, jako jsou medicinální houba chaga či reishi, dračí ovoce (pitaya) nebo matcha. Přitažlivá chuť každého ze čtyř druhů krémů není jediným benefitem. Tím hlavním je významný přínos pro organismus, protože Supercreams Blendea jsou doslova nabité zdraví prospěšnými látkami. Nastartují metabolismus, skvěle chutnají a pro svůj vysoký obsahu bílkovin, vitaminů, antioxidantů, minerálů, zdravých tuků a vlákniny jsou ideálním začátkem nového dne nebo sladkou a zdravou tečkou na jeho závěr.

OŘECHOVÁ MÁSLA SUPERCREAMS BLENDEA

BERRY SUPERCREAM

Jemný ovocný kešu krém s kokosem

Ořechový krém s lyofilizovanými malinami, jahodami a dračím ovocem je ideální volbou pro zdravou a lahodnou snídani. Ořechy zajistí vysoký obsah bílkovin a pitaya s kokosovým olejem dodají množství minerálů, antioxidantů a vlákniny. Současně podporují tělo v boji s viry a bakteriemi. Sladká ovocná chuť se hodí na dochucení smoothie, lívanců nebo ovesné kaše. Obsahuje pouze rostlinné složky v nejvyšší kvalitě.

COFFEE SUPERCREAM 

Oříškový krém s mandlemi a kávou

Ořechové máslo jemné konzistence z mandlí, lískových ořechů, kávy, černého koření, himálajské soli, sirupu z agáve a medicinální houby chaga, jehož chuť je vyvážená skořicí a pravou bourbonskou vanilkou. V tomto složení se krém postará o přísun bílkovin, vlákniny, zdravých tuků, vitaminů, antioxidantů a minerálů. Vaše ledviny, játra i srdce vás pochválí a vy si budete užívat lákavou chuť. A vrásky si dělat nemusíte. Přítomný vitamin E je vyhladí a navíc krém neobsahuje žádný přidaný cukr ani palmový olej.

OŘECHOVÁ MÁSLA SUPERCREAMS BLENDEA

PISTACHIO SUPERCREAM

Jemný pistáciový krém s kešu a matchou

Kombinace pistáciových a kešu oříšků doplněná superpotravinou matcha se na vaší postavě nepodepíše; tento hedvábně jemný krém si můžete dopřát bez výčitek. Zdravé tuky, vitaminy, antioxidanty a velká porce bílkovin dokonale zasytí, aniž by hrozil přísun zbytečných kalorií.  Naopak dodají velký příliv energie a dobrou náladu. Matcha se postará o 4x rychlejší spalování tuků, to pouze pro případ, že by něco takového snad bylo žádoucí.  Skutečnost, že krém neobsahuje žádné živočišné tuky, ocení hlavně vegani. Na návykové chuti se podílejí i himálajská sůl, panenský olivový olej a sirup z agáve. 

CACAO SUPERCREAM

Ořechový krém s kakaem a reishi

Superpotravinu v tomto krému z kešu a lískových oříšků zastupuje medicinální houba reishi, o níž se říká, že je „houbou nesmrtelnosti. “ Dokáže revitalizovat buňky v těle a příznivě působí na imunitu. Vitamin B1, hořčík, antioxidanty a zdravé tuky snižují stres a RAW kakao, které se spolupodílí na jedinečné chuti, obsahuje serotonin a dopamin, tedy hormony štěstí. S úsměvem na rtech si můžete říkat: „Nemlsám, mládnu!“

BLENDEAOŘECHOVÁ MÁSLA SUPERCREAMS BLENDEAOŘECHOVÉ MÁSLOSUPERCREAMS BLENDEA