Reserved uvádí kolekci Christmas Dinner

Reserved přináší kolekci Christmas Dinner, která je ideální pro nadcházející rodinná slavnostní setkání. Inspirací této speciální kolekce byla jednak aktuální situace ve světě, která měla velký vliv na poslední trendy a náladu ve společnosti, ale také výzva vytvořit extrémně pohodlné kousky, které budou zároveň jedinečné, nadčasové a jednoduše perfektní na vánoční setkání a oslavy.

RESERVED KOLEKCE CHRISTMAS DINNER

Oblečení, které chceme nosit neustále a nikdy nesvléknout, je jako naše druhá kůže. To je odpověď značky Reserved na trend „stay home“. Hlavní inspirací nové kolekce je módní župan, který se dá díky své estetické stránce nosit od rozbřesku až do soumraku. Měkký a příjemný samet nebo nemačkavý satén dodávají po celý den pocit pohodlí a díky své lesklé struktuře se hodí také na Vánoce.

RESERVED KOLEKCE CHRISTMAS DINNER

Vycpávky na ramenou a pěkný náhrdelník, jemné a přirozené tóny barev, které přirozeně uklidňují a pozvednou náladu, jsou doplněné černými a zlatými akcenty, které perfektně reprezentují oblíbený trend „home glam“. Kousky této kolekce jsou odvážné i jednoduché, takže každý může slavit pohodlně podle sebe. Nechybí ani ženské střihy, ozdobné střapce nebo peří marabu či plisé a jemná krajka, které hravě promění každodenní outfit na večerní. Pojďme se letošní vánoční večeři cítit skutečně výjimečně!

RESERVED KOLEKCE CHRISTMAS DINNER

Kolekce oblečení a doplňků RESERVED Christmas Dinner je k dispozici pouze online na www.reserved.com

RESERVED KOLEKCE ATHLEISURE

RESERVED kolekce Athleisure

Reserved: přípravy na jaro Reserved přináší jarní produktovou inspiraci s trendy kolekcí Athleisure.
VAN GRAAF - TRANSPARENTNOST

VAN GRAAF – TRANSPARENTNOST

V A N G R A A F - TRANSPARENTNOST Ačkoliv za okny zatím leží sníh a nic nenaznačuje, že by z něho v nejbližší době měly vykouknout první sněženky, je to ten správný čas k zamyšlení se nad novým jarním outfitemAni tuto sezónu návrháři nezapomněli na jednu z hlavních...
RESERVED KOLEKCE AGE OF AQUARIUS

Reserved Kolekce Age of Aquarius

Reserved vítá rok 2021 plný naděje a nových začátků kolekcí Age of Aquarius Vstup do nového roku přináší naději, nová předsevzetí, ale také v nás vyvolává zvědavost o naší budoucnosti plné snů a krásných vizí. Nová kolekce Reserved je právě taková. Na jedné straně...
KOLEKCE CHRISTMAS DINNERMódaReservedReserved MódaVánoce