Topmodelka Tatiana Gregor Brzobohatá představuje módní capsule kolekci ve spolupráci s ABOUT YOU

Česká topmodelka, Miss World 2006 a zakladatelka nadace Krása pomoci Tatiana Gregor Brzobohatápředstavuje módní kolekci exkluzivně ve spolupráci se společností ABOUT YOU. Celou kolekci ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB pojí elegance, jednoduchost a kombinovatelnost. 

TATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ VE SPOLUPRÁCI S ABOUT YOU

Inspirací a esencí nové capsule kolekce Tatiany Gregor Brzobohaté jsou ženy. Ženy, které jsou elegantní a vášnivé. Ženy, které mají ambice a umějí držet krok s moderním světem. Výsledkem je svěží kolekce podtrhující ženskost a eleganci, která neztrácí ani na praktičnosti díky možnosti snadného kombinování jednotlivých kousků. „Všechny kousky odráží můj styl. Snažila jsem se vytvořit oblečení, které je schopné dodat ženám sebevědomí každý den – bez ohledu na situaci,” popisuje svou inspiraci blíže topmodelka. 

Kolekce ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB vítá nadcházející zimní období barevnou paletou, ve které převládají zemité tóny hnědé, béžové, krémové, cihlové a nechybí ani elegantní černé kousky. Lichotivé střihy zdůrazňující ženskou siluetu doplňují volnější kousky, které se dají jednoduše vzájemně kombinovat a vytvářet tak efektivní módní outfity zdůrazňující silnou ženskou osobnost. V kolekci nechybí kabáty, šaty, volné kostýmy, ladící sety i výraznější úplety a kousky z veganské kůže. 

TATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ VE SPOLUPRÁCI S ABOUT YOU

Podstatou celé kolekce je podtrhnout ženskost a krásu a vyhnout se stylům, ve kterých bychom naši silnou osobnost ztratily,” vysvětluje Tatiana ke kolekci. 

Důležitým aspektem kolekce, která celkem obsahuje 37 kousků včetně pro Tatianu typických klobouků, je její flexibilita a možnost jednotlivé kousky hravě a snadno kombinovat.  

„Je skvělé a praktické, že se všechny kousky dají kombinovat a ženy si tak můžou vytvořit svou vlastní capsule kolekci, která je nezklame ani během dalších chladných sezón v příštích letech,” dodává autorka capsule kolekce Tatiana Gregor Brzobohatá.

TATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ VE SPOLUPRÁCI S ABOUT YOU

Celá kolekce bude uvedena na český trh ve dvou fázích během měsíce listopadu. V pátek 5. listopadu se odhalilo prvních 20 kousků. 

Athleisure kolekce RESERVED x Kubota

Athleisure kolekce RESERVED x Kubota

Athleisure kolekce RESERVED x Kubota připomíná devadesátky Značky Reserved a Kubota spojily své síly a představují společnou, mimořádnou kolekci, která vyvolává nostalgické vzpomínky na 90. léta. Dobu, kdy obě značky započaly svou historii. V kolekci samozřejmě...
Dsquared2 kolekce ONE LIFE ONE PLANET SMILEY

Dsquared2 kolekce ONE LIFE ONE PLANET SMILEY

DSQUARED2 uvede speciální edici SMILEY ONE LIFE ONE PLANET je novým posláním italské značky Dsquared2, jež odhaluje její závazek za lepší a ekologičtější svět módy. Kolekce ONE LIFE ONE PLANET obsahuje speciální edici SMILEY, které dominuje grafika smajlíka se zeleným...
RESERVED jarní dámská kolekce 2022

RESERVED jarní dámská kolekce 2022

RESERVED uvádí jarní dámskou kolekci 2022 Na jedné straně nádech nostalgie, na straně druhé moderní realita. V nové kolekci se Reserved vrací zpět k tradici, ale zároveň se nebojí technologicky experimentovat. Jarní kolekce spojuje dva světy a kontrastní fenomény,...
ABOUT YOUMódaTATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ