Váš nový rok, vaše nová osobnost

2020 je nejen počátek nového roku, ale také začátek nového desetiletí – a také nový úsvit stylových šperkařských designů Pandora zhotovených k vyjádření vlastní osobnosti. Naplňuje nás nadšení z našich záměrů do nadcházejícího roku; kýmkoli chcete být a cokoli chcete ukázat světu, začněte správně se šperky, které vás rozzáří zevnitř i zvenku.

blank

Naše ultra moderní designy kolekce Ryze Pandora, dokonalé spojení historického odkazu a modernosti, profilují skvělé proporce a elegantní hru do minimalistického stylu. Symetrická uskupení leštěných kovových kuliček na prstenech, náhrdelnících, náušnicích, náramcích a přívěscích přinášejí cit pro harmonii a nadčasovou zázračnost, současně vytvářejí styl vyprávění příběhů pro rok 2020 i ty další.

blank

Barvy ovlivňují náladu a emoce, navozují různé pocity – pocity klidu, zasnění nebo síly, energie a hravosti. Zažijte v této sezoně všechny pozitivní účinky barev s naší kolekcí prstenů Moje skutečné barvy Pandora. Vkusně sladěné šperky, které si vypůjčily linie našich designů z kolekce Ryze Pandora, jsou nadčasové, avšak moderní – a umožňují barvě sehrát hlavní roli. Barva každého kamene má jiný význam; symbolizuje vaši osobní identitu nebo představuje nějakou vaši oblíbenou věc, místo či osobu, kterou milujete.

blank
Pandora