Den sv. Valentýna 2020

UKAŽTE JÍ, ŽE JI DOBŘE ZNÁTE

Ať chcete v začátku zapůsobit párem klasických náušnic ve tvaru srdíček nebo ji zcela ohromit růžemi a prsteny, máme takové šperky, které učiní letošní den sv. Valentýna nezapomenutelným. Srdíčka, kubická zirkonie a lesknoucí se kovy vytváří romantickou kombinaci a ničím tak dokonale nevyjádříte své city jako šperkem.

Romantické dárky nemusejí být nudné. „Srdce jsou nepostradatelnou součástí DNA společnosti Pandora a vizuálním prvkem, který vždy s radostí využíváme,“ podotýkají naši viceprezidenti a kreativní ředitelé, Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli. Naše nové designy srdíček, načrtnuté jen tak od ruky, naznačují, že láska má mnoho podob a není vždy bezchybná, a jsou tudíž dokonale nedokonalé. Omračte ji a darujte jí k letošnímu Valentýnu přívěsek, vkusný šperk, který tolik vypovídá o tom, co cítíte, a je stejně romantický, jak vypadá.

Navoďte atmosféru pravé romantiky klasickými srdíčky a zažehněte třpytem společnou budoucnost připínatelnými přívěsky na náramky Pandora Reflextions. Mají tvar romantických srdíček buď v moderním stříbře Ag925/1000, nebo v narůžovělém kovu Pandora Rose, jedna strana je leštěná a druhá osázená kameny nebo je na ní vyraženo naše logo. Kdykoli na ně pohlédne, bude na vás myslet. Máme pro vás – i pro ni – to pravé, od každodenních výrazných designů až po styly pro denní i večerní zkrášlení.

#PandoraValentines

PandoraŠperkyValentýnská kolekce