blank

Tamara Comolli
Made to Dream

Novinky 2019

blank

KOLEKCE BOUTON

Solitérní prsten BOUTON
Barevnou kolekci „Mix & Match“ prstenů s kabošonem BOUTON doplňují tři nové solitérní prsteny s kameny v diamantovém brusu. Třpytivé skládací prsteny s modrým a žlutým safírem a sytě růžovým barmským spinelem otevírají dveře k novým barevným kombinacím. Ať už je nosíte samostatně nebo s jinými velkými či malými prsteny BOUTON, vždy upoutají pozornost.

blank

KOLEKCE SIGNATURE

Náušnice SIGNATURE WAVE
Kolekce SIGNATURE s charakteristickou kapkou TAMARA COMOLLI přináší tři varianty náušnic WAVE, které pasují k novému prstenu WAVE. Mají mladý a živý design, proto jsou k dispozici jak v čistém zlatě se dvěma kapkami, tak s trendy nesouměrným diamantovým zdobením, které přirozeně okouzlí. Moderní dlouhá varianta se čtyřmi kapkami je navzdory své délce lehká a uvolněná. Kolekce náušnic SIGNATURE dostala s těmito doplňky nové impulsy.

blank

KOLEKCE INDIA

Náhrdelník INDIA Kwun Yun
Úspěch řetízku s reliéfem Buddhy nás navedl na vydání dalšího amuletu. Každá křišťálová bohyně je jedinečná svým precizním ručním zpracováním. Na dlouhém řetízku ji doplňují korálky z hadího dřeva a perly z drahých kamenů. K dispozici v růžovém a žlutém zlatě.

Šperky