TIFFANY & CO. OTEVÍRÁ SVĚTOVOU VÝSTAVU VISION AND VIRTUOSITY

Šanghaj (září 2019) – Legendární klenotnický dům Tiffany & Co. slavnostně otevřel světovou výstavu Vision and Virtuosity v Šanghaji. Na otevření zářila oskarová herečka Brie Larson, která měla na sobě náhrdelník s unikátním žluto-zeleným diamantem o velikosti 5ct a s více než 19ct bílými diamanty. Spolu s ní se otevření účastnila i slavná čínská herečka Gong Li, jejíž zápěstí zdobil oslnivý náramek z více než 86ct diamantů.

Jedná se o největší výstavu Tiffany, první svého druhu, oslavující více než 180 let umění a výjimečných Tiffanyho diamantů. Výstava je pojata jako putování historií a klíčovými momenty značky představenými v šesti kapitolách, které dokumentují její četná prvenství, jako je například představení prvního zásnubního prstenu Tiffany Setting, a odhalují i kulturní dopad a revoluční přístup k designu této průkopnické značky. Návštěvníci tak mohou putovat historií slavného “Krále diamantů”, ale jsou přeneseni i do současnosti a moderního směřování Tiffanyho vizionářských designérů, kteří vždy přesně vystihnou ducha doby.

Slavnostího otevření a následné party na střeše se zúčastnili i Mark Chao, Kim Tae Ri, Aleali May, Kiko Mizuhara, Sami Miro, Amiaya, Elena Temnikova, Sarah Ellen, Xu Kai, Jeffery Dong, Song Zue a Anny Fan, všichni s ikonickými šperky z kolekce Tiffany T.

Výstava “Vision & Virtuosity” bude k vidění do 10. listopadu a veškerý výtěžek z prodaných vstupenech je věnován nadaci Fosun Foundation a jejím charitativním programům.

ŠperkyTiffanyTIFFANY&CO.