TIFFANY & CO. UVÁDÍ NOVOU BAREVNOU KOLEKCI TIFFANY T

NEW YORK, NY: Ikonická kolekce Tiffany T dostane na podzim nový look v podobě barevných šperků. Velkou novinku uvede Tiffany & Co. jako rozšíření oblíbené moderní kolekce a nově budou šperky k dostání i s barevnými akcenty perleti, tyrkysu, černého onyxu a dalsích barevných drahokamů v kombinaci s 18kt žlutým, růžovým a bílým zlatem.

blank
blank

Čistý a lineární design v sobě nese energii města New York a připomíná siluety jeho mrakodrapů.

Zářivé drahokamy zdobí náramky a náhrdelníky s ikonickým motivem písmene T a odrážejí jeho grafickou, architektonickou formu. Nové prsteny Tiffany T budou k dispozici v několika barevných variantách a představují luxus na každý den v elegantním newyorském stylu.

O Tiffany & Co.

V roce 1837 založil Charles Lewis Tiffany v New Yorku svou společnost a jeho obchod se díky výjimečným drahokamům brzy začal nazývat královstvím diamantů. Od té doby je Tiffany & Co. synonymem elegance, inovativního designu, vybraného řemeslného zpracování a kreativní dokonalosti. Během 20. století se sláva značky rozšířila do celého světa díky expanzi sítě obchodů a neustálé přítomnosti v kultuře, jejímž zářným příkladem je kniha Trumana Capoteho Snídaně u Tiffanyho a stejnojmenný legendární film s Audrey Hepburn v hlavní roli.Dnes společnost Tiffany & Co. a její dceřiné společnosti navrhují, vyrábějí a prodávají šperky, hodinky a luxusní doplňky, na nichž pracuje více než 13 000 zaměstnanců – včetně více než 5000 šperkařských mistrů, kteří brousí diamanty a vytvářejí šperky v Tiffanyho dílnách, a usilují o nepřekonatelnou kvalitu.

Společnost provozuje po celém světě více než 300 maloobchodních prodejen Tiffany & Co. Pokud se chcete dozvědět více o společnosti nebo o jejím závazku k udržitelnosti, navštivte prosím www.tiffany.com.

#TIFFANYT
@TIFFANYANDCO

Šperky TiffanyTiffany TTIFFANY&CO.