100 let Tender-made

Ústředním prvkem kolekce SS20 značky Tous je Respekt. Úcta k historii, tradici, rodině a lidem. Ke klenotníkům a jejich schopnostem, technikám, ke stylu a designu. Respekt k DNA značky, jejím ikonám, k přírodě, která poskytuje drahé kovy a drahé kameny. Úcta k minulosti, ale také k současnosti, která nám umožňuje dívat se vpřed do budoucnosti. Respekt, oslava, láska a něha – motivy provázející značku TOUS již 100 let.

Kolekce Tender-made

Kolekce vzdává hold klenotnické profesi a historii značky. 

Nástroje, nejlépe reprezentující klenotnické řemeslo, byly přetvořeny do chokerů a náramků s přívěsky jako pocta tomuto oboru. Zároveň poslouží i jako časová osa mapující historii značky TOUS, a to od jejího hodinářského původu od roku 1920 po celý její vývoj, který vedl ke vzniku milovaného medvídka, originální ikony značky, až dodnes.

blank

Kolekce Stay Lucky, Stay Happy

Hlavními prvky kolekce jsou přívěsky, amulety a vrstvení jednotlivých náhrdelníků a řetízků. Tyto kousky nám připomínají, že není nic cennějšího než šperky, které vyzařují klid, ochranu a lásku. Unikátní kolekce kombinuje různé materiály a vytváří tak look, který je eklektický a silný, ale stále něžný.

blank

Kolekce Natura

Tato kolekce čerpá inspiraci z organických forem přírody v celé její fascinující jednoduchosti. Kvalitní kousky této kolekce reprezentují prvky jako voda, písek, kameny a drahé kameny. Protože méně je více, kolekce Natura zaujme díky svému jednoduchému designu. Výsledné kousky jsou přesto silné a nezapomenutelné.

blank
KOLEKCE SS20Tous