TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE KAMPAŇ TIFFANY INFINITE STRENGTH

& DODATEČNÝ ZÁVAZEK PŘISPĚT VÍCE NEŽ 2 MILIONY USD NA OBNOVU PO PANDEMII COVID-19

Po omezenou dobu půjde 100 % zisku z prodeje kolekce Tiffany Infinity na podporu finanční odolnosti zranitelných komunit, které byly nejvíce dotčeny pandemií COVID-19, hlavně žen a lidí barevné pleti. Minimální výše tohoto závazku je stanovena na 2 miliony USD.

blank

NEW YORK, NY — Na oslavu znovuotevření svých obchodů po celém světě dnes společnost Tiffany & Co. představuje charitativní kampaň Tiffany Infinite Strength, během níž bude 100 % zisku z globálního prodeje kolekce Tiffany Infinity v období od 1. července do 31. srpna věnováno humanitární organizaci CARE. Získané prostředky podpoří poslání organizace CARE, konkrétně pak řešení finanční odolnosti nejzranitelnějších komunit dotčených pandemií COVID-19, hlavně žen a lidí barevné pleti, přičemž minimální závazek činí 2 miliony USD. Tiffany & Co. se od samého počátku řídí přesvědčením, že úspěšná společnost má svůj díl odpovědnosti vůči širší komunitě. A dnes je více než kdy jindy potřeba, aby se komunity spojily dohromady.

Kampaň přichází po závazku nadace The Tiffany & Co. Foundation z dubna 2020, která přispěla 1 milionem USD na podporu iniciativ spojených s bojem s koronavirovou pandemií, jako je například COVID-19 Solidarity Response Fund for the World Health Organization (Fond solidarity k reakci na COVID-19 pro Světovou zdravotnickou organizaci) a The New York Community Trust’s NYC COVID-19 Response & Impact Fund (Fond newyorského svěřenského fondu ke zvládání reakce na COVID 19 a jeho dopady v New York City). Dnes jsme hrdí, že můžeme na podporu oživení po pandemii COVID-19 přispět díky kampani Tiffany Infinite Strength ještě víc.

blank

„Díky této kampani se naši zákazníci mohou přidat k Tiffany a společně šířit poselství síly a optimismu,” řekla Anisa Kamadoli Costa, ředitelka pro udržitelnost, Tiffany & Co. „Kampaň Tiffany Infinite Strength odráží náš závazek poskytnout podporu nejzranitelnějším komunitám dotčeným onemocněním COVID-19, jejichž oživení je nutné proto, aby se svět začal pohybovat kupředu.”

Motiv Tiffany Infinity je mocný symbol nekonečné síly a optimismu a nadčasový symbol neustálého spojení. Do kampaně Tiffany Infinite Strength bude zařazeno všech 37 modelů z kolekce Tiffany Infinity. Šperky z této kolekce zahrnují náramky, prsteny, náušnice a náhrdelníky s přívěskem, které budou nabízeny v provedení z bílého, žlutého a růžového zlata, z platiny a sterlingového stříbra, přičemž vybrané vzory budou osázeny diamanty. Ceny se pohybují v rozmezí od 150 USD do 5 900 USD.

Díky spojení sil s mezinárodní humanitární organizací CARE, která se zaměřuje na boj proti globální chudobě a je známá tím, že podporuje lidskou důstojnost a celosvětové hnutí za ukončení globální chudoby, toto partnerství pomůže až 80 000 lidí splnit jejich bezprostřední potřeby, překlenout výpadek příjmů, získat vyšší finanční odolnost, poskytne finanční podporu malým podnikatelům a pomůže odblokovat silný potenciál žen a dívek v rozvojovém světě, který je nejhůře zasažen chudobou.

INFINITE STRENGTHKampaňTiffany