TIFFANY VALENTÝN – Zásah přímo do srdce

 
Klenotník, jehož šperky se staly symbolem pravé lásky, je oblíbeným místem pro všechny zamilované, kteří zde vždy najdou to nejkrásnější. Ať už drobný dárek pro radost nebo skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý valentýnský dárek zde najde každý…

 

blank

V letošní valentýnské kolekci představuje Tiffany oblíbené náhrdelníky s nápisy Love a amorovým šípem z kolekce Paloma’s Graffiti, nové moderní prsteny ve tvaru srdce a náhrdelníky z kolekce Palomy Picasso, a nemůže zde chybět nejznámější symbol pravé lásky, legendární zásnubní prsten.

blank

U Tiffanyho si zákazníci přímo v obchodě mohou nechat na speciálním gravírovacím stroji na šperk vyrýt jakýkoliv symbol nebo nápis. Například obrázek nebo osobní vzkaz napsaný vlastním rukopisem dodá dárku zcela jiný rozměr.

Každý Tiffanyho šperk je ukrytý v tyrkysově modré krabičce s bílou stuhou, která se stala ikonou stylu a luxusu, a symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky a očekávání… i pouhý pohled na ni dokáže rozbušit srdce žen po celém světě, a její obsah se zaručeně stane dokonalou vzpomínkou na celý život.
#TIFFANYLOVE
KOLEKCE VALENTÝNŠperkyTiffanyTIFFANY&CO.