blank

Tiffany představuje kolekci Victoria Vine

Tiffany představuje VICTORIA VINE – novou řadu kolekce Victoria, která je jednou z hlavních diamantových kolekcí slavného šperkařského domu. Její design spočívá v jedinečné kombinaci různých brusů diamantů, která dodává šperkům oslnivý třpyt.

blank

Kolekce Victoria Vine kombinuje brus pear, marquis a brilliant, a její různě vybroušené diamanty vytváření jedinečnou hru odlesků.
Náhrdelníky a náušnice jsou vyrobeny z 18kt zlata, platiny a nejčistších diamantů, jejichž dokonalý lesk proslavil značku Tiffany jako Krále diamantů.

blank

Tiffanyho diamanty jsou označovány za nejlepší diamanty světa, protože Tiffany používá nejpřísnější kritéria na kvalitu kamenů a akceptuje pouze 0.02% diamantů používaných v klenotnickém průmyslu. Při broušení diamantů klade značka největší důraz na jejich třpyt a krásu zpracování, nikoliv na hmostnost kamene, což je hlavním důvodem pro jejich intenzivní záři a legendární lesk. Tiffany je také světovým lídrem v oblasti zodpovědné těžby diamantů a prosazuje zavedení transparentnosti původu, který dokazuje jejich získávání sociálně zodpovědným a udržitelným způsobem.

blank
ŠperkyTiffany