VicenzaOro září 2020

Září přinese bezesporu zážitek pro všechny milovníky šperků a hodinek. V italské Vicenze se bude konat další ze série mezinárodních veletrhů VicenzaORO. Expozice luxusních šperků domácích i zahraničních šperkařských firem, designérské kousky, ale také pestrá nabídka volných drahých kamenů a perel každoročně přiláká do italské Vicenzy tisíce návštěvníků. Stále výraznější zastoupení pak mají na veletrhu hodinky vybraných značek, hodinářský svět tak nabývá stále výraznějších kontur. Nedílnou součástí veletrhu budou i v září technické kurzy, semináře a konference renomovaných odborníků v oboru šperkařství a hodinářství.

Zatímco lednový veletrh je cosi jako lakmusový papírek toho, kudy se budou v průběhu celého roku obory ubírat, září je jakousi poslední jedinečnou příležitostí připravit se na vánoční trh. Pozornost se bude upírat na nové, atraktivní designy, klenoty zdobené diamanty, barevnými drahými kameny a perlami. Mezi hodinářskými expozicemi bezesporu vyniknou slavné značky z různých koutů světa, nicméně i samotná Itálie má své etablované značky, nabízející vysoce kvalitní hodinky. Přední událost v Itálii spojí značky, kupce, novináře, klíčové hráče a vývojáře trendů s cílem zaměřit se na změny v trendech, propagaci nového stylu, ve snaze prozkoumat výrobní procesy a samozřejmě hledat a najít inspiraci. Pro hosty jsou připraveny pavilony Fiera di Vicenza – Design Room, Creation Components, Glamroom, The Fashion Room, Jewel Boutique Show a další.
Zářijovým veletrhem bude žít celé město, a to díky kulturním událostem, výstavám, koncertům, divadlům, muzeím, propagačním akcím, obchodům… Vicenza se návštěvníkům chce představit v tom nejlepším světle.
VicenzaOrozáří 2020