Veletrh HODINY A KLENOTY představuje luxus, unikátní design i největší osobnosti oboru

Ve čtvrtek 5. září 2019 se otevřely brány výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech, aby představily zájemcům novinky v oboru šperků, hodinek a dalších spřízněných oborů, a to společně s 8. mezinárodním kontraktačním veletrhem dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME a s 22. ročníkem veletrhu SBĚRATEL. Výstavní expozice a atraktivní program přilákaly hned první den mnoho návštěvníků, kteří příznivě hodnotili premiérové umístění veletrhu HODINY A KLENOTY do rozlehlých prostor letňanského výstaviště.

Design šperku a Křehká krása
Kromě nabídky samotných vystavovatelů byly návštěvníkům představeny v rámci DESIGN GALLERY umělecké práce respektovaných designérů, k jejichž tvorbě se vrátíme v následujících příspěvcích, ale také mladých, nadějných umělců. Novinkou veletrhu HODINY A KLENOTY je rovněž akce nazvaná KŘEHKÁ KRÁSA. Za spolupráce se Svazem výrobců skla a bižuterie se tak návštěvníci mohou pokochat bižuterními šperky originálních designů. 

Šperky i hodinky
Tyto komodity jsou na veletrhu zastoupeny firmami jak známými, tak úplnými nováčky. Mezi etablované vystavovatele paří bezesporu společnost STARLIT s bohatou a pestrou nabídkou zlatých šperků, GRANÁT d.u.v. z Turnova, tradiční výrobce granátových šperků, ale také PRETIS nabízející v rámci široké škály šperků snubní a zásnubní prsteny. Na ty se zaměřuje rovněž firma FABRILIA. Nechybějí však ani moderní šperky z oblíbené chirurgické oceli a další originální šperky z dílny designérů.

Pýcha veletrhu
Nenechte si ujít unikátní šperk z dílny ESTON – vzácnou brož vysoké umělecké hodnoty a s krásným, romantickým názvem: Konvalinka. Ale o ní příště.

Kompletní program na hodinyaklenoty.cz.

HodinkyVeletrh HODINY A KLENOTY