Síla okvětních lístků

Láska značky Pandora k přírodě tuto sezonu sílí s Pandora Zahrada, novou kolekcí tvarů inspirovaných přírodou, které vrací do našich životů kouzlo sedmikrásky.

blank

Jaro přináší nový začátek a pozitivní pocity vzbuzované přírodou, která se jako každý rok znovu energicky probouzí do života. Milá růžová sedmikráska se vrací v elegantním provedení Pandora Rose, naší unikátní směsi kovů pozlacené 14karátovým zlatem. Jako nedílná součást naší květinové nabídky známá, ale v žádném případě obyčejná květinka přichází přetvořena v kouzelný květ.

Sedmikráska není jen krásná, je i mocná, dokáže vyrůst všude, kam vítr zanese její semínka. Jako nový výraz svobody a síly – být tím, čím skutečně chcete být, a kvést tváří v tvář protivenství – tato tradiční květinka je zobrazována jako divoká a svobodná, jako připomínka, že krása a síla jdou ruku v ruce.

blank

Propracované do detailů, s ručně nanášenou stínovanou glazurou v různých tónech růžové a poseté zirkonem, každý jedinečný kousek je víc než jen symbolem dětských vzpomínek: nepravidelné tvary přetvořeného motivu symbolizují svobodu být sama sebou. Nechte je kvést v celých trsech na uších nebo spleťte věneček sedmikrásek na zápěstí či kolem prstů a vyjádřete se stylovým sentimentem.

blank

Naše kolekce Pandora Zahrada je postavena na myšlence vrstvení. Dává svobodu vytvořit si vzhled, který vyjádří vaši osobnost, prostřednictvím kouzelných tvarů ze směsi zářivých kovů inspirovaných sedmikráskou, nenuceně skládající úhledné růžové dílky do eklekticky vytvořeného přirozeného stylu.

Prstýnky se sedmikráskami vyrovnané na prstech ve více řadách tvoří úžasnou kytici a zahradou inspirované motivy na řetízcích a náhrdelnících vás přibližují přírodě díky vrstvení řady různých délek a povrchových úprav z různých kovů. Zkombinujte nové kousky se starými, které patří k vašim oblíbeným, a vytvořte svůj jedinečný osobní vzhled.

#SomethingAboutYou

JARO 2020PandoraŠperky