KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020

Vyzařuje z ní neutuchající energie a vitalita, kterou nelze přehlédnout. Miluje si hrát a její nekom-promisní osobnost přitahuje pozornost. Je to žena nekonečné vynalézavosti – svádění je pro ni především zábava. Má jednu duši, ale mnoho tváří. S lehkostí mění svůj vzhled a nic pro ni není nepřekonatelným úkolem.

Taková je žena nové kolekce brýlí Bvlgari Eyewear 2020, kterou ztělesnila nádherná mo-delka Solange Smith před avantgardním objektivem režiséra Philippe Templemana a fotografa a kameramana Stuarta Winecoffa.

V nové kampani si Solange, svůdnice s charakteristickou dávkou ironie, užívá dne u bazénu. Koupe se v paprscích slunce, odpočívá na naducaných růžových polštářích, tancuje a pózuje na imaginárním pódiu, vrhá se jako šíp do tyrkysové vody a závodí na motokáře obklopená energií životem kypící zahrady. Hraje si a směje se ve světě složeném z pastelových barev, stylových do-plňků a nekonečně způsobů, jak se bavit.

Žije si sladký život, la dolce vita, se svojí typickou poživačností a nekompromisním postojem. Od-haluje přitom ale své různé tváře: od B.zero1 B.purebright a optických brýlí B.zero1 B.glassy, až po Serpenti Eye-bite a Serpenti Sunnyscale, stěžejních modelů letošní kolekce brýlí Bvlgari, které dokonale doplňují každou z jejích mnoha tváří svojí sofistikovaností i nespou-tanou osobností.

blank
Avantgardní styl B.zero1 a charakteristické tvary a designové prvky této řady, úchvatně inova-tivní detaily na modelu Serpenteyes Revolution, retro-chic brýlí Serpenti back-to-scale a nepřehlédnutelný tvar BVLGARI BVLGARI: různé tvary a barvy obrouček I skel, které budou inspirací ženám s vyhraněným osobním stylem. Nové tvary v kombinaci s vášní, kterou Bvlgari chová vůči barvám, smaltované dekorace a pastelově růžové detaily na acetátových obroučkách – zcela v harmonii s jemnou, nostalgickou barevnou paletou kampaně.
blank
Jen 23 let mladá, ale vybavená kouzlem, šarmem a svobodomyslností na celý život – tváří kam-paně Bvlgari Eyewear 2020 je Solange Smith, jedna z nových tváří modellingu, jejíž hvězda strmě stoupá na přehlídkových molech i mimo ně. Umělkyně i modelka, výrazná a okouzlující kráska, která využije každé příležitosti ke kreativitě – ať již se jedná o nový styl, nový outfit nebo umění. Ničeho se nebojí a je sebejistá – i v tom je symbolem velkorysého a pozitivního přístupu k životu a nespoutaného ducha generace, která vždycky proráží cestu.
GOLDBERGH LIMITOVANÁ ZIMNÍ KOLEKCE

GOLDBERGH Limitovaná zimní kolekce

GOLDBERGH slaví 10 let a představuje limitovanou kolekci Lyžařský ráj David Sport představuje zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i řada módních osobností.  Značka GOLDBERGH...
VÁNOCE VE STYLU COS

VÁNOCE VE STYLU COS

Prožijte Vánoce s COS Máte rádi minimalistický styl a moderní design značky COS? Pak určitě navštivte obchody (až to půjde) nebo online shop  cosstores.com, kde najdete výběr originálních, elegantních i vtipných vánočních dárků pro ženy, muže i děti. V kolekci je...
RESERVED KOLEKCE CHRISTMAS DINNER

Reserved kolekce Christmas Dinner

Reserved uvádí kolekci Christmas Dinner Reserved přináší kolekci Christmas Dinner, která je ideální pro nadcházející rodinná slavnostní setkání. Inspirací této speciální kolekce byla jednak aktuální situace ve světě, která měla velký vliv na poslední trendy a náladu...
BVLGARIKOLEKCE BRÝLÍ