Oroarezzo 2020

Letošní mezinárodní přehlídka šperků Made in Italy, Oroarezzo, se uskuteční v termínu 18. – 21. 7. 2020. 41. ročník představí kolem 500 značek, ale rovněž nové technologie, širokou nabídku polotovarů a dalších výrobků, a to nejen z domácí Itálie, ale i ze zahraničí.

V Arezzo Fiere e Congressi budou vystavovat špičkové společnosti z Arezza, Vicenzy, Torre del Greco, Florencie či Milána v rámci svých odvětví. Čtyři dny Oroarezzo 2020 tak poskytnou důležité obchodní příležitosti vystavujícím i kupujícím z více než 90 zemí.

blank

Cash & Carry pak umožní italským i zahraničním společnostem prodávat své vlastní výrobky v dynamickém prostoru zaměřeném konkrétně na národní a mezinárodní maloobchodníky, kde si kupující budou moci zakoupit širokou škálu produktů pro doplnění svých sezonních zásob.

blank

V zemi, jako je Itálie, která je jedním z předních světových výrobců strojů a technologií pro zpracování šperků, poskytne Oroarezzo Tech díky partnerství s AFEMO (Italská asociace výrobců a vývozců klenotnických strojů) zajímavou ukázku inovativních produktů 70 předních společností tohoto odvětví.

blank

Téma inovací se bude zabývat projektem Start Up & Carats, který byl zahájen na Vicenzaoro v lednu a který aktivuje synergie mezi průmyslem a nejdynamičtějšími začínajícími podniky.

Návštěvníci se mohou rovněž těšit na soutěž Premiere, která se již více než 30 let zaměřuje na technické dovednosti, inovaci a kvalitu výroby šperků Made in Italy a zapojuje vystavovatele tím, že je vyzývá k interpretaci tématu, které bude poté hodnoceno odbornou porotou.

2020Oroarezzo