Šperky oslavují příchod jara

Slavní klenotníci představili novinky, které svou barevností hlásí příchod jara.

Al Coro Goccia

Nová kolekce Al Coro Goccia (fotografie v úvodu) je inspirována kapičkami vody. Stejně jako korálky rosy na listu má každý kus šperku kapku začleněnou do designu. Italská značka Al Coro tyto organické tvary využívá na prstenech, náhrdelnících a náušnicích. Kolekce Goccia je vyrobena z růžového nebo bílého zlata, do nichž zasazuje hnědé a čiré diamanty a safíry.

blank

Tamara Comolli Indie Akoya „Candy“

Tento krásný náramek z perel a drahokamů připomíná barevné krokusy, které se probíjejí sněhem. Ručně vybrané perly s měkkým, světlým, narůžovělým leskem jsou kombinovány s růžovými, zelenými a žlutými turmalíny, jablkově zelenými peridoty, fialovými ametysty a pomerančovými mandarinkami. Náramek lze nosit omotaný kolem zápěstí nebo jako náhrdelník pro sofistikovanější vzhled.

blank

Roberto Coin Animalier

Kolekce Animalier Roberta Coina byla poprvé vytvořena v 80. letech a pokračuje dodnes s novými „zvířecími“ šperky, které se připojují ke zlatému království této značky. Anatomie každého zvířete je pečlivě studována, aby se vytvořila miniaturní socha, která působí jako živá, avšak skrývá složitou strukturu spolu s odborným zasazením drahých kamenů tak, aby ztvárnila i ty nejmenší detaily jako peří a kožešinu.

blank

A. Odenwald – Lola

Nové prsteny Lola značky z Pforzheimu A. Odenwald představují probouzení jara s řadou pastelově zbarvených safírů a s výběrem 18karátového růžového, žlutého nebo bílého zlata. Každý prsten je umělecky vytvořený jako cop a je překvapivě lehký a pohodlný. Stejně jako všechny kusy kolekce A. Odenwald jsou prsteny Lola vytvořeny v nejvyšší kvalitě výroby a odrážejí ducha doby, aniž by kdy vyšly z módy.

A. OdenwaldAl CoroŠperkyTamara Comolli