B.zero 1 ROCK

Porušování pravidel. Boření zavedeného řádu. Inovace formou kreativity a představivosti inspirované 2700 lety tradice římského umění a architektury – tradice, která nemá na světě obdoby.

V souladu se svou oddaností originalitě a odvážnosti pokračuje značka BVLGARa v odvážném prorážení nových směrů a cest a začíná psát novou kapitolu slavného dobrodružství B.zero1, které nyní vstupuje do třetí dekády úspěšné revoluční cesty.

Oslava silného a nezkrotného ducha římské klenotnické značky, jejíž historie je neoddělitelně spjata s okouzlujícím rozkvětem jejího rodného města Říma – to je B.zero1 ROCK: neomlouvající bořitel pravidel, který v sobě nezapře DNA domu BVLGARI. Osvobozující výraz nezávislosti a síly, který odráží průkopnického ducha značky v kombinaci s inovativní kreativitou této značky.

Nový B.zero1 Rock inspirovaný legendárním „obojkem“ BVLGARI Tubogas s cvočky z osmdesátých let vyniká jako ikonický symbol osobitosti a sebevyjádření.

Úžasné, odvážné spirálové linie původního designu B.zero1, inspirované kruhovým půdorysem římského Colossea, nejslavnějšího amfiteátru na světě, se potkávají s odvážnou a lehce nervózní geometrii cvočků – a výsledkem je úchvatný šperk.

B.zero 1 ROCK se chlubí stylem, za nímž se budou všichni otáčet pro jeho jedinečnou osobnost a individualitu. Je určen ženám a mužům, kteří chtějí vyslat signál o své nezávislosti, síle a odvaze. Rebelští rockerové, nezávislí myslitelé, života si užívající hédonisté… všichni potvrzují svou jedinečnost ikonickými šperky. Design B.zero1 ROCK je výraznější než kdy jindy a představuje styl nové generace luxusních unisex šperků, které jsou svébytnou kategorií, která hraje podle vlastních pravidel.

Kombinuje nadčasové žluté zlato s úchvatnými diamanty a experimentuje s technologií vstřikování černé keramiky do okrajů ve verzi z růžového zlata s vyrytým dvojitým logem BVLGARI, které představuje charakteristický prvek obklopující ocvočkované srdce B.zero1 ROCK.

Zakladatelem dynastie je ikonický prsten, který existuje ve dvou verzích, ale v nabídce jsou i přívěsky s novými a geometrickými řetízky, náramky a náušnice, které také vykreslují odvážný obraz B.zero1 ROCK. Nová třída šperků, která má schopnost dávat lidem sílu. Z rebelie a kontrariánství se rodí krása a majestát. A to vše v jedinečném a nezaměnitelném stylu BVLGARI.

B.zero 1 ROCKBVLGARIŠperky