Tradiční Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

Na rehabilitace a zdravotní pomůcky pro děti s handicapem putuje úžasných 807 079 korun pro nemocné děti

Prodej značkových oděvů a doplňků opět přilákal stovky lidí na pražský Žofín. V pondělí 12. září 2022 se ve zdejší restauraci Žofín Restaurant & Garden konal už 16. ročník tradičního Charitativního bazaru, který se tentokrát nesl v duchu nákupů bez výčitek svědomí – zájemci tu mohou koupit značkové oblečení za zlomek ceny, pobavit se při poslechu živých vystoupení, potkat známé osobnosti a zároveň přispět na dobrou věc.

Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

Praha, 5. října 2022 – Tak jako v předchozích ročnících je hlavním cílem charitativního bazaru Nadačního fondu Be Charity pomoc potřebným. Mnoho štědrých dárců z řad podnikatelské sféry, veřejnosti i známých osobností věnovalo oblečení a doplňky na pomoc dětem s handicapem, nejčastěji tedy dětem s dětskou mozkovou obrnou, po těžkých onkologických onemocněních nebo po úrazech z vážnými dlouhodobými následky. Na jejich rehabilitace, léčbu nebo zdravotní pomůcky se podařilo vybrat neuvěřitelných 807 079 korun.

Úžasná atmosféra Žofín Restaurant & Garden nabízí kromě příjemného nakupování i možnost občerstvení či posezení v okolí nákupního šílenství. Během akce si mohli hosté poslechnout vystoupení Olgy Lounové, Tomáše Vaňka či Martina Schreinera. Potkat mohli kromě zmíněných umělců také lidi z Nadačního fondu Be Charity – Báru Nesvadbovou, Pavlínu Saudkovou, organizátora bazaru návrháře Miroslava Bártu a známé herečky – např. Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Stanislavu Jachnickou a další. Akci navštívily ale i známé návrhářky Taťána Kováříková, Blanka Matragi nebo designérka a publicistka Lilia A. Khousnoutdinová.

Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

I letos patří velký dík všem úžasným donátorkám a donátorům, kteří neváhali a věnovali nám oblečení i doplňky pro dobrou věc. Kromě mnoha žen i mužů, kteří Nadační fond Be Charity pravidelně podporují a věnují oblečení, se na úspěšnosti akce podílela partnersky i společnost Autopalace. Nejenže zapůjčila vozy na logistické zajištění celé akce, měli jsme možnost díky soutěži o víkend s Fordem Mustang rozptýlit mnoho čekajících lidí. Jsme též hrdí, že nám společnost Stones catering opět zapůjčila svůj prostor na celý den a mohli jsme nakupující pozvat opět do těchto úžasných prostor. 

První ročník charitativního bazaru se konal už v roce 2006 a od té doby už každoročně. Smyslem je vyprosit od štědrých donátorů nové či zachovalé oblečení převážně luxusních značek, které pak během jednoho odpoledne prodáme. V souvislosti s charitativním bazarem spolupracujeme také se společností TextilEco, která zbylé oblečení z bazaru prodává dál a utržené peníze poukazuje našemu nadačnímu fondu.

TO THE MOON AND BACK

TO THE MOON AND BACK

TO THE MOON AND BACK - NOVÁ KOLEKCE MOON BOOTS   Pokud jezdíte v zimě na hory, určitě je milujete - originální, stylové, teplé a hlavně neklouzavé sněhule MOON BOOT od značky Tecnica jsou nepostradatelným doplňkem každého zimního outfitu. Jsou také skvělým dárkem pod...
Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Petra Balvínová představuje svoji novou značku BALVIN Vyhledávaná česká módní návrhářka Petra Balvínová uvádí novou exkluzivní módní značku. Bezsezonní kolekci luxusních, rafinovaně ženských a nadčasových šatů můžete nově koupit i v e-shopu. Praha (3. listopadu, 2022)...
„florence by mills" exclusive for ABOUT YOU

„florence by mills” exclusive for ABOUT YOU

„florence by mills" exclusive for ABOUT YOU značka Millie Bobby Brown uvádí na trh první módní kolekci určenou výhradně pro ABOUT YOU 19. října 2022 oslaví kosmetická značka britské herečky Millie Bobby Brown „florence by mills" svou módní premiéru společně s ABOUT...
Be CharityCharitativní bazar Be CharityNADACE