RESERVED Joyful
#EcoAware

Nové trendy v eko stylu? Není problém. Reserved nově přináší kolekci jaro/léto 2020 vyrobenou z recyklovaných a organických materiálů.

RESERVED se soustředí nejen na nejžhavější módní trendy ze světových přehlídkových mol, ale především neustále pracuje na nových metodách výroby oblečení a doplňků ekologičtějším způsobem. To se provádí použitím inovativních technologických řešení založených mimo jiné na využívání spotřebního odpadu (například plastových lahví), uzavření výrobního cyklu, snižování spotřeby vody a energie a snížení emisí skleníkových plynů. Proto se na výrobu nejnovější kolekce použila jak organická, tak recyklovaná bavlna, stejně jako recyklovaný polyester, ekologická viskóza Lenzing TM EcoVero TM z eukalyptu, bukové a smrkové dřevo, materiál Lyocell-Tencel TM jemný pro kůži a Eastman Naia TM z dřevní buničiny – hypoalergenní materiál, který je měkký na dotek.

blank

Oblečení z této kolekce je vzdušné, což podtrhuje i jeho jednoduchý střih. Kolekce Joyful #EcoAware se nese v módních odstínech fialové a zelené (mátové a limetkové) stejně jako klasické bílé a béžové. Jednotné barevné schéma narušují jemné květinové potisky na šedém pozadí a abstraktní lineární vzor inspirovaný přírodou. Průhledný kabát, moderní košilové šaty, tričko s krátkým a vypovídajícím sloganem „I am Real“, bunda nebo dámský oblek jsou skvělými příklady toho, jak mohou být trendy šetrnější k životnímu prostředí.

V kampani ke kolekci RESERVED Joyful #Eco Aware na období jaro/léto 2020 září Naomi Chin Wing. Modelka pocházející z Trinidad a Tobago již několik let útočí z módních přehlídkových mol v Paříži a New Yorku a chlubí se portfoliem, které zahrnuje focení pro ty nejdůležitější módní časopisy. Nově je ambasadorkou nové linie Reserved, která ctí ekologické materiály a technologie.
Kolekce Joyful #EcoAware je součástí strategie ECO AWARE zavedené společností RESERVED, která podporuje udržitelný rozvoj. Prvními kroky značky byla výroba kolekcí označené značkou Eco Aware a uvedení kolekce Premium Sustainable.

blank

V letošním roce představí značka program For People For Our Planet, který si klade za cíl vyřešit problém ekologické výroby energie a řádného hospodaření s vodou, který má v příštích letech zajistit, aby 30% továren v jižní Asii pracovalo pod novými pravidly. Za tři roky bude podle plánu pokryto 100% denimových továren a do roku 2025 bude polovina oblečení značky Reserved vyrobena podle pravidel ECO AWARE. Díky programu For People For Our Planet sníží RESERVED svou uhlíkovou stopu až o 15%!

Společnost již nějakou dobu vede školení pro designéry v oblasti udržitelného designu, zřídilo se oddělení CSR a recyklují se kartonové obaly, v nichž jsou dodávány objednávky z online obchodu, které jsou následně znovu použity nebo recyklovány.

Kolekce Joyful #EcoAware Collection je k dispozici na prodejně Palladium a online na www.reserved.com

RESERVED: VÁNOČNÍ KOLEKCE

RESERVED: Vánoční kolekce

RESERVED: Vánoční kolekce je tu! Je tu vánoční sezóna! Sezóna zazářit a být vidět! Kolekce Reserved Holiday vítá v nabitém svátečním kalendáři kouzelné sváteční období řadou dekadentních kousků ideálních pro každou příležitost. Flitry...to se dalo čekat! Nebojte se...
TATIANA GREGOR BRZOBOHATÁ VE SPOLUPRÁCI S ABOUT YOU

Tatiana Gregor Brzobohatá ve spolupráci s ABOUT YOU

Topmodelka Tatiana Gregor Brzobohatá představuje módní capsule kolekci ve spolupráci s ABOUT YOU Česká topmodelka, Miss World 2006 a zakladatelka nadace Krása pomoci Tatiana Gregor Brzobohatápředstavuje módní kolekci exkluzivně ve spolupráci se společností ABOUT...
RESERVED PŘEDSTAVUJE NOVOU ZIMNÍ KOLEKCI APRÈS-SKI

Reserved představuje novou zimní kolekci Après-ski

Reserved představuje novou zimní kolekci Après-ski Nová kolekce Après-ski, kterou nafotil Mateusz Stankiewicz na úpatí ledovce Hintertux, je inspirována lyžarskými outfity a oblečením na svah. V nové zimní kolekci značky Reserved najdeme, jak funkční kousky jako jsou...
Reserved