TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI TIFFANY T1

Tiffany T1 – “Because I am the one. Because you are the one.”

Značka Tiffany & Co. otevírá novou kapitolu v historii ikonické kolekce Tiffany T a představuje světovou novinku s názvem T1. Nový směr, kterým se kolekce Tiffany T vydává, je oslavou grafického motivu písmene ‚T‘, a přináší luxusní šperky, které se dají nosit každý den.

Kolekce Tiffany T1, navržená hlavním uměleckým ředitelem značky Reedem Krakoffem, bude v průběhu roku 2020 odhalována postupně v sérii celosvětových premiér. Jako první se v dubnu 2020 představí kolekce devíti nových modelů vyrobených z 18kt růžového zlata. Kolekce šperků z bílého a žlutého 18kt zlata bude následovat v létě 2020.

Pět z devíti nových designů je mistrně osazeno Tiffanyho zářivými diamanty. Tyto moderní šperky vyzařují odvahu a nenucenou eleganci, a mají se stát součástí nezaměnitelného stylu a příběhu těch, které je budou nosit. Jsou vytvořeny pro ženu s názorem, bez ohledu na to, ve které životní etapě se právě nachází: modely z kolekce Tiffany T1 jsou tím dokonalým šperkem, který si koupíme pro sebe a nosíme jej jako symbol toho, čeho se nám podařilo dosáhnout.

„U Tiffanyho jsme přesvědčeni, že luxus by měl mít přirozenou lehkost a nebrat se příliš vážně,“ říká Reed Krakoff a dodává: „Při navrhování kolekce Tiffany T1 jsme chtěli vzdát hold dědictví ikonického motivu písmene ‚T‘ a zároveň jej povýšit a zmodernizovat ručně osazenými diamanty na skosených hranách. Těmito šperky chceme říct, že drahé kameny nejsou pouze pro zvláštní příležitosti – můžeme je nosit každý den na oslavu sebe sama.“

Šperky z kolekce Tiffany T1 kombinují čisté linie a grafické formy s novými, elegantně lomenými a ženskými proporcemi, nadčasovost jim dodávají ručně osazené diamanty. Ať již září na zápěstí, prstu nebo kolem krku, motiv písmene ‚T‘ vytváří nepřerušený kruh, jenž je symbolem síly a individuality.

Při dubnovém uvedení kolekce T1 představí značka náramky a prsteny z 18kt růžového zlata v širokém i úzkém provedení včetně modelů s diamantovým pavé osazením uspořádaným do šestiúhelníků. Šperky ze žlutého a bílého 18kt zlata budou představeny v červnu 2020, v září roku 2020 pak budou následovat prsteny, náušnice a přívěsky osazené diamanty s bagetovým výbrusem. Nádherný náhrdelník – mistrovsky osazený diamanty různých brusů – který je příkladem vrcholného šperkařského umění, bude na trh uveden v září 2020.

ŠperkyTiffanyTIFFANY&CO.